اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار ايران 

جديد ترين اخبار    پر بيننده ترين اخبار


در تشریح دستاوردهای بیست‌و‌چهارمین همایش بیمه و توسعه مطرح شد:دکتر صفری: همایش امسال بیمه و توسعه، همایش بیمه‌گزاران بود

1396/9/19

تعداد بيننده : 1393
دکتر صفری دبیر بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه طی گفت‌و‌گویی ابعاد و دستاوردهای این همایش را تشریح کرد و همایش امسال را همایش بیمه‌گزاران نامید. (ادامه خبر ....)


صفری در جمع خبرنگاران:می‌خواهیم افکار عمومی را نسبت به موضوع ریسک و مدیریت ریسک حساس تر کنیم

1396/9/8

تعداد بيننده : 1546
بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه با هدف ترویج، فرهنگ سازی و آگاه سازی جامعه از ریسک و زیانهای ناشی از وقوع ریسک ۱۳ اذر ماه برگزار می‌شود.
دکتر امیر صفری سرپرست پژوهشکده بیمه و دبیر بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه با اشاره به ضرورت انتخاب موضوع ریسک و مدیریت ریسک برای بیست و (ادامه خبر ....)پژوهشكده بيمه ضوابط و نحوه پذيرش ١٥ مقاله قابل ارايه و٣٢ مقاله پوستري را اعلام كرد

1396/9/6

تعداد بيننده : 828
پژوهشکده بیمه ضمن اعلام عناوین 15 مقاله برای ارائه در همایش بیست‎وچهارم بیمه و توسعه و پذیرش 32 مقاله پوستری، ضوابط و نحوه پذیرش مقالات را اعلام کرد. (ادامه خبر ....)


استقبال از همایش بیمه و توسعه با ارائه 137 مقاله علمی

1396/8/27

تعداد بيننده : 1403
دبیرخانه همایش بیمه و توسعه با دریافت 137 مقاله شاهد مشارکت قابل توجه ارائه دهندگان مقالات به این همایش است.
روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: در نشست کمیته علمی همایش 24 که امروز با حضور اعضای این کمیته برگزار و وضعیت 57 مقاله برای ورود به بیست و چهارمین همایش بررسی شد. (ادامه خبر ....)همایش بیمه و توسعه در وب سایت‌های علمی معتبر خارجی اطلاع رسانی شد

1396/7/25

تعداد بيننده : 1161
بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه تا کنون در 8 وب‌سایت معتبر خارجی و وب‌سایت‌های برخی دانشگاه‌های داخلی نمایه‌گذاری شده است. (ادامه خبر ....)


سایت بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه راه اندازی شد

1396/4/24

تعداد بيننده : 2348
دکتر صفری دبیر بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه با اعلام اختصاص عنوان بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه به "مدیریت ریسک و بیمه: الزامات، چالش ها و راهکارها"، از راه اندازی وب سایت این همایش که دربردارنده اطلاعات لازم برای علاقمندان است، خبر داد. (ادامه خبر ....)

  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار